برگزاری پیش رویداد اول،"طراحی و توسعه مفهوم جدید در حوزه مسائل مرتبط با راهداری" روز یکشنبه مورخ ۲۶ مرداد ماه

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۱ کد : ۱۲۲۸۱ اخبار رویدادها اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۱۳۰
برگزاری پیش رویداد اول،"طراحی و توسعه مفهوم جدید در حوزه مسائل مرتبط با راهداری" روز یکشنبه مورخ ۲۶ مرداد ماه

مجموعه پیش رویدادهای نخستین برنامه تخصصی راهداری با هدف ارائه یک معرفی جامع از این برنامه در حمایت و تجاری سازی از طرح‌های فناورانه حوزه راهداری برگزار می‌شود. نخستین برنامه تخصصی راهداری با حمایت و مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته) و با محوریت پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و البته با مشارکت نخبگان، متخصصان و پژوهشگران سراسر کشور برگزار می‌گردد.

محور مطالب پیش رویداد اول،"طراحی و توسعه مفهوم جدید در حوزه مسائل مرتبط با راهداری" خواهد بود که در روز یکشنبه مورخ ۲۶ مرداد ماه، از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می‌شود. بدین وسیله از کلیه علاقه مندان، فعالان صنعتی، پژوهشگران و نخبگان حوزه راهداری و راهسازی دعوت می‌شود تا ضمن شرکت در این پیش رویداد، طرح‌های فناورانه خود را جهت تجاری سازی و بهره گیری از حمایت‌های ویژه در نخستین برنامه تخصصی راهداری ارائه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمائید.

 

کلید واژه ها: طراحی و توسعه مفهوم جدید در حوزه مسائل مرتبط با راهداری ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.