برگزاری پیش رویداد دوم،"تجاری سازی فناوری‌های نوین در حوزه راهداری" در روز چهارشنبه مورخ ۲۹ مرداد ماه

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۶ کد : ۱۲۲۸۲ اخبار رویدادها اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۱۳۱
برگزاری پیش رویداد دوم،"تجاری سازی فناوری‌های نوین در حوزه راهداری" در روز چهارشنبه مورخ ۲۹ مرداد ماه

مجموعه پیش رویدادهای نخستین برنامه تخصصی راهداری با هدف ارائه یک معرفی جامع از این برنامه در حمایت و تجاری سازی از طرح‌های فناورانه حوزه راهداری برگزار می‌شود. نخستین برنامه تخصصی راهداری با حمایت و مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته) و با محوریت پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و البته با مشارکت نخبگان، متخصصان و پژوهشگران سراسر کشور برگزار می‌گردد.

محور مطالب پیش رویداد دوم،"تجاری سازی فناوری‌های نوین در حوزه راهداری" خواهد بود که در روز چهارشنبه مورخ ۲۹ مرداد ماه، از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می‌شود.

بدین وسیله از کلیه علاقه مندان، فعالان صنعتی، پژوهشگران و نخبگان حوزه راهداری و راهسازی دعوت می‌شود تا ضمن شرکت در این پیش رویداد، طرح‌های فناورانه خود را جهت تجاری سازی و بهره گیری از حمایت‌های ویژه در نخستین برنامه تخصصی راهداری ارائه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمائید.

کلید واژه ها: "تجاری سازی فناوری‌های نوین در حوزه راهداری" طراحی و پیاده‌سازی نرم افزار برای اتوماسیون فرآیند کار آموزی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.