برگزاری پیش رویداد سوم،"توسعه اکوسیستم کسب و کارهای نوپا در حوزه راهداری"در روز چهارشنبه مورخ ۵ شهریور ماه

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۱ کد : ۱۲۲۸۳ اخبار رویدادها اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۱۲۷
برگزاری پیش رویداد سوم،"توسعه اکوسیستم کسب و کارهای نوپا در حوزه راهداری"در روز چهارشنبه مورخ ۵ شهریور ماه

مجموعه پیش رویدادهای نخستین برنامه تخصصی راهداری با هدف ارائه یک معرفی جامع از این برنامه در حمایت و تجاری سازی از طرح‌های فناورانه حوزه راهداری برگزار می‌شود. نخستین برنامه تخصصی راهداری با حمایت و مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته) و با محوریت پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و البته با مشارکت نخبگان، متخصصان و پژوهشگران سراسر کشور برگزار می‌گردد.

محور مطالب پیش رویداد سوم،"توسعه اکوسیستم کسب و کارهای نوپا در حوزه راهداری" خواهد بود که در روز چهارشنبه مورخ ۵ شهریور ماه، از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می‌شود.

بدین وسیله از کلیه علاقه مندان، فعالان صنعتی، پژوهشگران و نخبگان حوزه راهداری و راهسازی دعوت می‌شود تا ضمن شرکت در این پیش رویداد، طرح‌های فناورانه خود را جهت تجاری سازی و بهره گیری از حمایت‌های ویژه در نخستین برنامه تخصصی راهداری ارائه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمائید.

 

کلید واژه ها: توسعه اکوسیستم کسب و کارهای نوپا در حوزه راهداری ردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران پیش رویدادهای نخستین برنامه تخصصی راهداری


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.