توافق‌نامه مشترک پردیس فنی و پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت

۱۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۹ کد : ۲۰۰۹۲ اخبار
تعداد بازدید:۲۸
توافق‌نامه مشترک پردیس  فنی و پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت

توافق‌نامه تاسیس مرکز نوآوری مشترک پردیس دانشکده‌های فنی و پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت، به امضای ریاست پردیس دانشکده‌های فنی و رییس پارک نوآوری صنعت نفت رسید. براساس موافقت‌نامه تاسیس این مرکز که به امضای دکتر ناصر سلطانی، رییس پردیس دانشکده‌های فنی و مهندس آیدین ختلان رییس پارک نوآوری صنعت نفت رسید، مقرر شده است پارک صنعت نفت، نسبت به تامین منابع مالی برای راه‌اندازی مرکز نوآوری مشترک و تجهیز و نوسازی آن طی 5 سال اقدام نماید و در مقابل، پردیس دانشکده‌های فنی نیز نسبت به استقرار واحدهای فناور نوپا ی صنعت نفت(استارت‌آپ‌ها) و ارایه خدمات علمی و مشاوره‌ای به شرکت‌های فناور در حوزه نفت، اقدام لازم را معمول دارد.

ارایه خدمات در حوزه‌های مختلف صنعت نفت، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، تربیت کادر اجرایی، بر اساس اعلام نیاز پارک یا بخش‌های دیگر صنعت نفت و کمک به انجام مطالعات در حوزه میادین نفت و گاز از جمله تعهدات دیگر در این توافق‌نامه است که پس از تاسیس این مرکز مشترک نوآوری، در فهرست برنامه‌های آن خواهد بود.

کلید واژه ها: تفاهم‌نامه توافق نامه


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.