۱

تفاهم‌نامه همکاری با شرکت خدمات اداری شهر

۲۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۶ کد : ۵۹۵۱ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۹
تفاهم‌نامه همکاری با شرکت خدمات اداری شهر
تفاهم‌نامه همکاری با شرکت خدمات اداری شهر

تفاهم‌نامه همکاری با شرکت خدمات اداری شهر

۹۷/۰۴/۰۶

 

 

بنام خدا

 

امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت خدمات اداری شهر و دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران

آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت خدمات اداری شهر و دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای مهندس قاضی‌زاده هاشمی، مدیرعامل شرکت خدمات اداری شهر، به معرفی مجموعه فعالیت‌های شرکت از جمله خدمات آموزشی، پژوهشی و مشاوره در حوزه مدیریت شهری در کنار خدمات تأمین نیروی انسانی پرداخت. وی مواردی چون؛ اجرای خدمات مشاوره، آموزش و پژوهش، اجرای برنامه استراتژیک معاونت منابع انسانی، راه اندازی کمیسون‌ها و کارگروه‌های تخصصی مدیریت شهری متناظر با کمیسیون‌های موجود در شورای شهر، تأمین نیروها بر اساس پروتکل‌های حجمی کار، اجرای خدمات فنی در بخش‌های شهر هوشمند و مدیریت دانش، اجرای سیستم‌های نظارتی در جهت خدمات راهبردی و طراحی شهری و اجرای سیستم‌های نظارتی ایمنی و محیط زیست شهری، مشاور دانش بنیان موضوعات گوناگون مدیریت شهری، اجرای مشاوره تحقیق و پژوهش در موضوعات گوناگون مدیریت شهری نظیر مدیریت بحران و خدمات ایمنی، محیط زیست، اسناد بالادست راهبردی را از جمله خدمات قابل ارائه توسط شرکت عنوان کردند.

قاضی‌زاده هاشمی در ادامه اجرای کانون‌های ارزیابی، تهیه و تدوین برنامه استراتژیک و طرح تجاری واحدها، راه‌اندازی مرکز تأیید صلاحیت حرفه‌ای جذب و استخدام، طراحی و معماری سازمانی را از جمله سرویس‌هایی که در حال حاضر در شرکت راه اندازی شده است معرفی نمود.

در ادامه این جلسه آقای دکتر پدرام حنفی‌زاده، معاون پژوهشی دانشکده فنی دانشگاه تهران، به معرفی این پردیس دانشگاهی پرداخت و به موارد ذیل اشاره کردند: وجود ۱۲ دانشکده و ۴۰۰ نفر عضو هیأت علمی، قرارگیری در میان سه دانشگاه برتر کشور از لحاظ مرتبه علمی، ایجاد مرکز آموزش‌های عالی تخصصی، راه اندازی مرکز آموزش‌های توسعه مهارت‌های مهندسی و مرکز آموزش‌های نرم‌افزاری، همکاری با کلیه دانشکده‌ها نظیر دانشکده علوم اجتماعی در بحث ارزیابی‌ها، همکاری با صنایع و مؤسسه‌های علمی پژوهشی برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌ها، اجرای طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی نظیر مطالعات شرکت نفت – صنایع و همکاری در طراحی دوره‌های جذاب مدیریت شهری و اجرای طرح‌های مدیریت دانش.

در این جلسه همچنین مقرر شد بر اساس RFP تنظیم شده کلیه مطالب اولویت دار در بحث مدیریت شهری در دانشکده‌های گوناگون تخصصی مطرح و بر اساس آنها شرح خدمات مقتضی و راهکارهای علمی و اجرایی تنظیم شود .

در پایان تفاهم نامه همکاری بین شرکت خدمات اداری شهر و دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران به امضاء طرفین رسید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.