تقدیر و تشکر از معاونین محترم پژوهشی واحدهای شرکت کننده در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

۱۷ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۴ کد : ۷۱۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۶۹
کسب عنوان "برترین رتبه به غرفه دانشگاه تهران" در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار وزارت علوم. این نمایشگاه در روزهای ۳ لغایت ۶ دیماه ۹۷ برگزارشد.
تقدیر و تشکر از معاونین محترم پژوهشی واحدهای شرکت کننده در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

جناب آقای دکتر محمد رحیمیان معاون پژوهشی دانشگاه تهران از معاونین محترم پژوهشی واحدهای شرکت کننده در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:

با سلام و احترام

از اینکه جنابعالی با اخلاص و شایستگی، اسباب برگزاری هرچه با شکوه تر حضور دانشگاه تهران در" نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری لغایت ۶ دیماه ۹۷)"، به عنوان یکی از رویدادهای مهم عرصه پژوهش و فناوری که با ارائه دستاوردهای پژوهشی و فناوری اعضای محترم هیأت علمی آن واحد، فراهم آوردید، سپاسگزاری می‌نماید. با افتخار اعلام می‌دارد، تلاش و توجه تمامی مسئولین ارجمند، استادان محترم، دانشجویان معزز و پژوهشگران گرامی شرکت کننده در نمایشگاه، منجر به کسب رتبه برتر غرفه دانشگاه تهران در این نمایشگاه گردید.

بدین وسیله مراتب تبریک خود را صمیمانه تقدیم می‌نماید و توفیقات روزافزون جنابعالی را در اعتلا و ارتقای جایگاه علمی دانشگاه تهران از درگاه خداوند متعال خواستار است.

کلید واژه ها: نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشدستاوردهای پژوهشی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.