برنامه ملی گرنت فناوری - معاونت پژوهش و فناوری وزارت عتف

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۸ کد : ۱۷۴۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۲۸
برنامه ملی گرنت فناوری - معاونت پژوهش و فناوری وزارت عتف

برنامه "گرنت فناوری" با راهبری و هدایت معاونت پژوهش و فناوری وزارت عتف به عنوان نهاد مجری ملی و با پشتیبانی نهادهای ملی حامی، مانند سازمان برنامه و بودجه، معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و دیگر حامیان ملی و با هدف ارتقا فعالیت‌های توسعه و تجاری‌سازی فناوری در دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی و حرکت به سوی شکل‌گیری دانشگاه‌های نسل سوم، پاسخگو، کارآفرین، جامعه‌محور، مولد، ثروت‌ساز و ارزش‌آفرین برنامه‌ریزی شده است. در واقع این برنامه سازوکار اجرایی و مالی است که بخشی از منابع مالی فعال در عرصه توسعه فناوری و نوآوری را در یک چرخه کاری هدفمند، به حوزه فناوری و نوآوری این مؤسسات هدایت می‌کند. این برنامه در سه بخش حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های فناورانه و نوآورانه، حمایت از تحقیقات فناورانه و نوآورانه آزمایشگاه‌های تحقیقاتی اعضای هیئت علمی و محققین در دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی و حمایت از شرکتی‌های نوپا فناور و نوآور زایشی این مؤسسات، و از طریق فراخوان سراسری انجام می‌گیرد. مهلت ثبت‌نام و دریافت کاربری از دهم خرداد تا دهم تیر ماه ۱۴۰۰ است. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمائید.  به منظور  تسریع در روند کار لطفاً پس از مطالعه دقیق شیوه‌نامه‌های اجرایی و تکمیل کاربرگ‌های مربوطه بصوت کامل و بدون نقص، نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید و درصورت نیاز از طریق سرکار خانم جعفرنژادی ماسوله سوالات خود را مطرح نمایید.  تلفن:4426 (روزهای یکشنبه تا سه شنبه) - ایمیل jafarnezhadi@ut.ac.ir

با عنایت به اعلام تصمیم ستاد ملی کرونا مبنی بر تعطیلی شش روزه استان‌های تهران و البرز و تداخل این موضوع با روزهای پایانی فراخوان، مهلت ثبت‌نام گرنت‌های جوانه ۲ و شکوفایی آزمایشی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ مرداد تمدید شد.

آیین نامه اجرایی برنامه گرنت فناوری

شیوه نامه اجرایی طرح جوانه

راهنمای متنی ثبت درخواست گرنت جوانه

راهنمای ویدیویی ثبت درخواست گرنت جوانه

توزیع گرنت فناوری جوانه

کاربرگ‌های جوانه

شیوه نامه اجرایی طرح شکوفایی

راهنمای متنی ثبت درخواست گرنت شکوفایی

راهنمای ویدئویی ثبت درخواست گرنت شکوفایی

کاربرگ‌های شکوفایی

ارائه به پارک‌های دانشگاهی


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.